elektrykajachtowa.pl
Warsztaty

Warsztaty OnLine - Teraz możesz więcej!

Mam zaszczyt zaprosić Was do udziału w technicznych warsztatach online. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności, zdobyć nową wiedzę i rozwiązać swoje problemy związane z instalacjami jachtowymi. 

Warsztaty w małych (max 5-cio osobowych) grupach, pozwolą Ci zdobyć wiedzę bezpośrednio od doświadczonego specjalisty.

 

 Dla kogo jest ta propozycja?

Nasze warsztaty są świetna propozycją dla wszystkich armatorów jachtów morskich i śródlądowych. Jeśli nie jesteś pewien prawidłowości działania swojej instalacji lub po prostu chciałbyś zmodyfikować układ elektryczny albo planujesz kompletną wymianę instalacji - te warsztaty pomogą Ci zaplanować prace, dobrać właściwe materiały i ostatecznie całość właściwie skonfigurować.

       

 

Jak to działa?

Spotykamy się za pośrednictwem naszego systemu do spotkań online. Analizujemy problemy uczestników, proponując indywidualnie dopasowane rozwiązanie problemu. 

Do naszej dyspozycji jest system udostępniania grafik, filmów, ekranu, tablica oraz cały zestaw narzędzi niezbędnych do czytelnego i jasnego objaśnienia omawianego problemu. Możemy pobierać stworzone opisy i schematy w postaci plików graficznych, a dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość powtórnego obejrzenia nagrania ze spotkania.

 

Ile czasu trwają warsztaty?

Podstawowa wersja warsztatów to seria pięciu spotkań trwających 90 minut + spotkanie organizacyjne ok 30min.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie, w zależności od wyboru grupy.

 

Jak dołączyć?

Wystarczy wejść na stronę: warsztaty.elektrykajachtowa.pl, zarejestrować się i wykonać płatność za przesłaną Fakturę proformę.

 

W razie pytań, proszę o kontakt pod adresem wiedza@elektrykajachtowa.pl lub tel. 791 74 74 54

Z niecierpliwością oczekuję na wspólne doświadczenie wiedzy i rozwijanie umiejętności podczas naszych warsztatów online.

Grzegorz Szubert

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl