elektrykajachtowa.pl
Usługi

Jako żeglarz, nie mógłbym skupiać się wyłącznie na jednej dziedzinie, jaką jest elektryka. Przez lata żeglowania i ciągłego dążenia do rozwoju własnej wiedzy zdobyłem doświadczenie w budowie i eksploatacji nie tylko systemów elektrycznych, ale jachtu jako całego mechanizmu. Przecież nasze łodzie to nie tylko laminat, nie tylko instalacja elektryczna czy silnik albo hydraulika.... Aby całość była bezpieczna i nie przysparzała nam siwych włosów musimy dbać o jacht jako całość!

 

Dużo w tej kwestii zmienił mój prawie półroczny rejs, z Polski na morze śródziemne przez kanały Europy. Przetrwanie zimy, z całą rodziną na niewielkim jachcie wyremontowanym w najmniejszym detalu własnoręcznie i przejście przez Morze Śródziemne zimą aż do postoju w Toscanii stało się niewątpliwie bardzo cennym doświadczeniem.

 

O tej "wycieczce" możesz poczytać na stronie "Selkie" Cross the Europe

 

Obecnie zdecydowaliśmy się z rodziną, na pozostanie we Włoszech i rozwój usług głównie w basenie Morza Śródziemnego, choć mam nadal w Polsce klientów, wraz z którymi realizujemy ich piękne marzenia.

 

Co mogę Ci zaoferować?

 Jeśli szukasz najwyższej jakości usług i zaufanego partnera,

Jeśli jesteś armatorem jachtu, masz do niego daleko, nie możesz zająć się nim tak, jakbyś chciał, lub jakby chciał tego Twój jacht,

Potrzebujesz kompleksowego podejścia do serwisu, przygotowania do zimy lub sezonu,

Masz już dość miejscowych magików, z którymi nigdy nie jesteś pewien efektu albo szukasz kogoś, kto zadba i będzie doglądał twojej łodzi i sprawdzał jakość prowadzonych prac,

A może kupiłeś jacht we Francji, Włoszech, Grecji lub Chorwacji i chcesz przygotować go do długiej wyprawy, a nie chcesz zostać nabity w butelkę nie znając się na technologii?

 

Dobrze trafiłeś!

Świadczę kompleksowe usługi związane zarówno z naprawą jak i serwisem jachtowych instalacji elektrycznych, instalacji wodnych, hydrauliki sterowej, systemów pokładowych czy mechaniki (choć nie podejmuję się napraw silników, mogę wykonać przegląd czy zdiagnozować większość problemów). 

Jeśli chcesz zadbać o swój jacht, aby nie zastanawiać się czy wszystko jest gotowe, kiedy chcesz z niego korzystać, będę robił to za ciebie. Rozpoczynając od dokładnego audytu każdego detalu, sprawdzenia urządzeń technicznych, elektryki, ogrzewania, klimatyzacji czy silnika przejdę do oględzin laminatów, takielunku czy wyposażenia pokładowego a ty dostaniesz szczegółowy raport. Wspólnie ustalimy plan i zakres prac, przydzielimy zadania, których sam się nie podejmę wybranym wykonawcą, a całą resztą zajmę się dla Ciebie osobiście.

 

Jeśli masz nierozwiązywalny problem z prądem, każdy elektryk coś robił ale zawsze problemy wracają, żona boii się wypływać z mariny, a ster strumieniowy działa tylko z muringiem na knadze albo opuszczoną kotwicą... To są moje ulubione naprawy! 

 

Chcesz poznać opinie naszych klientów?

 

Zaintrygowany?

Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.

tel: +48 696 485 093

tel: +39 378 082 89 08

mail: biuro@elektrykajachtowa.pl

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl