elektrykajachtowa.pl

Przyrządy nawigacyjne

Dlaczego warto wyposażyć się w tradycyjne przyrządy nawigacyjne?

Choć większość jednostek pływających wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do nawigacji, to w trudnych warunkach mogą one nie spełnić swojego zadania. W takich przypadkach warto mieć na łodzi lub jachcie tradycyjne przyrządy nawigacyjne, które pozwolą Ci określić pozycję na morzu.

Tak prosty przyrząd jak przenośnik nawigacyjny pozwoli Ci na określenie pozycji jednostki pływającej nawet w trudnych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne cyrkle typu cebula, która szczególną popularnością cieszą się wśród wprawionych żeglarzy. Dzięki specyficznemu kształtu z ich pomocą możesz wyznaczyć swoją pozycję, nawet gdy na statku panuje zawierucha.

Wysokiej jakości przyrząd nawigacyjny to gwarant Twojego bezpieczeństwa

Każdy przyrząd nawigacyjny, który znajdziesz na naszej stronie, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów (stali nierdzewnej lub mosiądzu). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów możesz mieć pewność, że Twoja tradycyjna nawigacja nie zawiedzie Cię w trudnych warunkach. Taki przyrząd nawigacyjny jest bowiem odporny na działanie szkodliwej soli morskiej.

Przenośnik nawigacyjny i trójkąt nawigacyjny to nie jedyne, co oferuje nasz sklep żeglarski

W elektrykajachtowa stawiamy na kompleksowe wyposażenie łodzi i jachtów.

Właśnie dlatego w naszych nowościach znajdziesz także inne produkty do nawigacji na morzu. Nasze urządzenia obejmują m.in. barometr, termometr czy popularne kompasy.

Jeśli lubisz oszczędzać i chcesz być informowany na bieżąco o wszystkich promocjach i nowościach, to zapisz się do listę naszych fanów na FB. Informujemy tam o wszystkich co nowe i dobre w naszym sklepie, dlatego możesz mieć pewność, że nie przegapisz momentu, gdy do naszego sklepu zawitają nowe przyrządy nawigacyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl