elektrykajachtowa.pl

Bezpieczeństwo żeglugi jest priorytetem, dlatego kamizelki ratunkowe są ustawowo ustalone jako obowiązkowe wyposażenie na każdym jachcie czy łodzi. Nie mogło ich zabraknąć także w ofercie naszego sklepu. W naszym sklepie znajdziesz kamizelki ratunkowe dla dorosłych i dzieci.

Kamizelki ratunkowe

Kamizelka ratunkowa EVAL dla dzieci Kamizelka ratunkowa EVAL dla dzieci
Producent: Eval
Cena:

153,09 zł

szt.
zobacz więcej

Wysokiej jakości kamizelki ratunkowe

Nasz sklep żeglarski oferujemy kompleksowy sprzęt ratunkowy, pośród którego znajdują się kamizelki ratunkowe, rzutki ratunkowe, gwizdek, liny bezpieczeństwa czy koła ratunkowe.

W naszym sklepie możesz znaleźć także kamizelki asekuracyjne. Są to kamizelki, które w razie wpadnięcia do wody, ułatwią pływanie. Kamizelka asekuracyjna przyda się osobom, które potrafią pływać, lecz potrzebują wsparcia na wzburzonej wodzie. Należy podkreślić, że takie kamizelki nie spełniają norm kamizelek ratunkowych i nie mogą być traktowane jako spełnienie przepisów.

Pełnoprawnymi kamizelkami są kamizelki ratunkowe, kamizelki pneumatyczne oraz kombinezony wypornościowe. Tylko taki kapok ratunkowy uniesie nieprzytomnego człowieka i pozwoli utrzymać na wodzie nieprzytomnego człowieka.

Każdą wymienioną powyżej kamizelkę ratunkową znajdziesz w naszym sklepie. Wszystkie z naszych produktów są zgodne z dyrektywami europejskimi (w tym ISO 12402).

Posiadamy zarówno modele kamizelki ratunkowej dla dzieci, młodzieży jak i dla osób dorosłych o wadze powyżej 70 kg. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak dużemu wyborowi, w naszym sklepie znajdziesz to, czego szukasz.

Szybka dostawa i bezpieczna wysyłka

W naszym sklepie stawiamy nie tylko na wysokiej jakości sprzęt ratunkowy, lecz także doskonałą obsługę klienta. Możesz mieć pewność, że zakupiona kamizelka ratunkowa nie tylko spełni Twoje wymagania techniczne, lecz także szybko zostanie do Ciebie dostarczona.

Wszystkie kamizelki ratunkowe przesyłamy za pomocą firm kurierskich, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas transportu. Dostaniesz od nas list przewozowy, który pozwoli Ci śledzić paczkę, na każdym etapie drogi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl