elektrykajachtowa.pl

Wśród naszej ofercie znajdują się kamizelki pneumatyczne, które są zgodne z przepisami europejskimi. Zapewniamy kamizelki w różnych rozmiarach. Wierzymy, że ich szeroki wybór umożliwi Ci zakup poszukiwanego modelu.

Kamizelki ratunkowe pneumatyczne

Kamizelka ratunkowa jest obowiązkiem na każdej łodzi, jachcie czy statku. Według prawa każda jednostka pływająca powinna być wyposażona w taką ilość kamizelek, która będzie co najmniej równa liczbie osób przebywających na jednostce pływającej.

Zazwyczaj na łodzi przechowywane są klasyczne kamizelki ratunkowe, które mocno ograniczają ruchy, co wpływa na słabą wygodę użytkowania. Niechętnie noszone są one zarówno przez dorosłych, jak ich dzieci, gdyż twarda uprząż jest po prostu niewygodna.

Wygodna i bezpieczna kamizelka pneumatyczna

Rozwiązaniem na ten problem są kamizelki pneumatyczne. Jest to automatyczna kamizelka ratunkowa, która napełnia się gazem CO2 w sytuacji wpadnięcia do wody. Przed kontaktem z wodą ma ona niewielkie rozmiary i jest po prostu kawałkiem materiału, który można łatwo dopasować do odzieży. Kamizelki pneumatyczne przylegają do ciała i nie ograniczają ruchów, dlatego o wiele chętniej są stosowane chociażby przez dzieci. Każda kamizelka pneumatyczna może być regulowana ręcznie – możemy z niej wypuścić powietrze bądź ją dopompować.

Co ważne, każda kamizelka ratunkowa pneumatyczna po kontakcie z wodą zmienia kolor na pomarańczowy, co ułatwia znalezienie nas przez służby ratunkowe.

Jakie kamizelki pneumatyczne znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie żeglarskim oferujemy kamizelki pneumatyczne dla dorosłych oraz automatyczne kamizelki ratunkowe dla dzieci. Są one najlepszym rozwiązaniem, które zapewni nie tylko pełne bezpieczeństwo na wodzie, lecz także komfort.

Wszystkie kamizelki pneumatyczne, które znajdziesz wśród naszej oferty posiadają odpowiednie certyfikaty zgodne z normami unijnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl