Producenci

Akcesoria VANQUITA

Vaquita dodatkowy silnik Vaquita dodatkowy silnik
Producent: EPROPULSION
Cena: 1 983,77 zł (422,52 €)
szt.
zobacz więcej
Vaquita torba Vaquita torba
Producent: EPROPULSION
Cena: 259,78 zł (55,33 €)
szt.
zobacz więcej
Vaquita uchwyt do montażu silnika Vaquita uchwyt do montażu silnika
Producent: EPROPULSION
Cena: 420,35 zł (89,53 €)
szt.
zobacz więcej

Silniki elektryczne do łodzi - zaburtowe

Silniki z serii Spirit

Silniki elektryczne ePropulsion z serii Spirit to lekkie, niewielkie urządzenia przenośne, przystosowane do montażu zaburtowego. Jednostki oferowane w ramach tej linii produktowej stanowią odpowiednik silników spalinowych o mocy 3 koni mechanicznych. Są to elementy całkowicie bezobsługowe i bardzo ciche – producent zapewnia o generowaniu hałasu na poziomie maksymalnie 55 decybeli.

Silniki Spirit 1.0 Plus oraz 1.0 Evo osiągają świetne rezultaty i zapewniają do godziny wydajnej pracy przy wykorzystaniu pełnych obrotów. Oba warianty są skonstruowane tak, by wymiana akumulatora mogła być wykonana w ciągu minuty, a cała konstrukcja zapobiega zatonięciu silnika. Rumpel pozwala na wygodne manewrowanie i nie przenosi drgań.

ePropulsion NAVY

W naszej ofercie znajdują się silniki elektryczne ePropulsion z serii NAVY: 3.0 Evo oraz 6.0 Evo. Pierwszy model odpowiada silnikowi benzynowemu o mocy 6 KM. To ekologiczna jednostka, która nie emituje spalin i nie niesie ze sobą ryzyka wycieku paliwa. Jest przystosowana do obsługi łodzi różnego rodzaju, w tym tych ważących do około 3 ton.

Spirit NAVY 6.0 Evo to silnik elektryczny o zasięgu nawet 40 kilometrów przy ergonomicznej prędkości. Model ten wyposażony został w układ chłodzenia cieczą, by zachować bezpieczne warunki termiczne. Efekt ten wzmacnia aluminiowa obudowa odpowiednio odprowadzająca ciepło w trakcie pracy. W tym silniku można równolegle zastosować do 8 akumulatorów jednocześnie.

Silniki Pod Drive marki ePropulsion

Pod Drive 1.0 marki ePropulsion to kompletny system napędowy niewielkich rozmiarów, który sprawdzi się w mniejszych łodziach (do około 1,5 tony). Cicha praca silnika poprawia komfort użytkowania jednostki. Konstrukcja jest całkowicie bezobsługowa.

Napęd współpracuje z akumulatorami z serii Spirit. Cały system jest wyposażony w ekran LCD pokazujący bieżącą specyfikację pracy, a sterowanie zapewnia wygodny pilot zdalny.

Poszczególne urządzenia dostępne są pojedynczo, jak i w zestawach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl