elektrykajachtowa.pl
O nas

Cześć!

Cieszę się, że poświęcasz chwilę, aby poznać mnie i moją firmę. Nazywam się Grzegorz Szubert i założyłem elektrykajachtowa.pl – chcę opowiedzieć Ci moją historię.

Żeglarstwo fascynowało mnie od zawsze, uczyłem się go na klubowym Cadecie, który samodzielnie przygotowywałem do pływania. Zdobywałem wiedzę na temat farb, laminatów, drewna czy takielunku. Początek lat 90-tych to był wyjątkowy czas, choć w portfelach mieliśmy znacznie mniej niż teraz.

Wiedziałem, że swoja zawodową przyszłość chcę związać z techniką i postawiłem na elektrotechnikę, która zawsze wydawała mi się bliska fascynującemu światu elektroniki.

Nic nie było tak proste, jak mogłoby się wydawać. Przez 10 lat prowadziłem serwis agregatów prądotwórczych, gdy zdecydowałem – chcę zająć się elektryką jachtową!

To pomysł, który zrodził się podczas remontu naszego pierwszego jachtu – nie mogłem znaleźć ani istotnych informacji na temat naprawy, ani wysokiej jakości materiałów.

Niestety, podobnie było z poszukiwaniem specjalistów – droga na skróty i brak rzetelnej wiedzy nie pomagały. Musiałem wziąć sprawy w swoje ręce.

 

 

Mam jasny cel! 

Chcę pomóc Ci znaleźć rozwiązanie najlepsze, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wciskania kitu. Nie chcę namawiać Cię na rzeczy, które nie są Ci do niczego potrzebne, ale szukać rozwiązania o odpowiednio wysokiej jakości, aby zarówno mój jak i Twój sen mógł być spokojny.

Komunikujemy się prosto i zrozumiale - bez owijania w bawełnę, czy udawania lepszych niż jesteśmy. Będąc naszym klientem, masz prawo pytać, porównywać, oczekiwać informacji, a my chcemy, abyś jak najlepiej zrozumiał, o czym mówimy.

Reasumując, chcę, abyś był obsłużony w taki sposób, w jaki sam chciałbym być obsługiwany! A uwierz – naprawdę trudno mnie zadowolić 😉

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie i moich usługach więcej, zapraszam do działu usługi

Jeśli szukasz wiedzy i produktów, zapraszam Cię na naszego bloga lub sklepu.

 

Pozdrawiam

Grzegorz Szubert

elektrykajachtowa.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl