elektrykajachtowa.pl
 
O nas

Cześć!

Dziękuję,  że poświęcasz mi chwilę, aby poznać mnie i moją firmę. Nazywam się Grzegorz Szubert, jestem założycielem marki elektrykajachtowa.pl i chciałbym opowiedzieć Ci moją historię.

 

Od dziecka fascynowałem się żeglarstwem i uczyłem się go na klubowym Cadecie, który samodzielnie przygotowywałem do pływania. W ten sposób zdobywałem bardzo cenną wiedzę na temat farb, laminatów, drewna czy takielunku. Były to piękne czasy, początek lat 90-tych, można było więcej mimo iż mieliśmy mniej....

Kiedy przyszedł czas wyboru drogi życiowej, było jasne, że muszę iść w stronę techniczną i wybrałem elektrotechnikę, która zawsze wydawała mi się bliska fascynującemu światu elektroniki....

Połączenie wiedzy i pasji, nie było jednak ani proste ani oczywiste. Dopiero, po 10latach prowadzenia serwisu agregatów prądotwórczych, kiedy niewiele rzeczy potrafiło mnie zaskoczyć, postanowiłem rozszerzyć zakres usług o elektrykę jachtową.

W zasadzie pomysł ten przyszedł po remoncie naszego pierwszego jachtu, kiedy okazało się, że mam problem ze zdobyciem najważniejszych informacji, a nawet z zakupem dobrej jakości materiałów. 

Podobnie było z poszukiwaniem specjalistów, którzy mieli pomóc przy pracach.... każdy chciał, ale niekoniecznie kończyło się to dobrze.... albo brak rzetelnej wiedzy, albo szukanie skrótów na siłę, albo zwykła nieżetelność i absolutne niedotrzymywanie terminów....

 

 

Tworząc elektrykajachtowa.pl postawiłem sobie jasny cel: 

Chcę pomóc Ci znaleźć rozwiązanie najlepsze, dopasowane do twoich potrzeb i możliwości, bez wciskania kitu. Nie chcę namawiać Cię na rzeczy, które nie są ci do niczego potrzebne, ale szukać rozwiązania o odpowiednio wysokiej jakości, aby zarówno mój jak i Twój sen mógł być spokojny.

Na każdym etapie, staramy się w naszej firmie kontaktować w sposób prosty i jednoznaczny. Bez zbędnego owijania w bawełnę, czy udawania lepszych niż jesteśmy. Będąc naszym klientem masz prawo pytać, porównywać, oczekiwać informacji, a my chcemy, abyś jak najlepiej zrozumiał o czym mówimy.

Jednym słowem, chcę, abyś był obsłużony w taki sposób, w jaki chciałbym być obsłużony ja!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie i moich usługach więcej, zapraszam do działu usługi

Jeśli szukasz wiedzy i produktów, zapraszam Cię do naszego bloga lub sklepu.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz Szubert

elektrykajachtowa.pl

 

Opcje płatności
dostawa
realizacja
obsługa
oferty
Opcje dostawy
dostawa
realizacja
obsługa
oferty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl