elektrykajachtowa.pl

Odpowiednio dobrany i zamontowany kompas morski jest obowiązkowym elementem każdej łodzi. W elektrykajachtowa.pl wiemy, jak wielką rolę odgrywa to małe urządzenie, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz renomowane kompasy żeglarskie marki Ritchie Navigation. To lider w dziedzinie technologii kompasów, który rynek światowy podbija już od 170 lat. Ich produkty zapewniają niezawodną nawigację na wodzie, a różne modele pozwalają na idealny dobór kompasu do łodzi, jachtów czy żaglówek.

Kompasy żeglarskie, jachtowe

Renomowane kompasy żeglarskie

Nasz sklep internetowy oferuje najpopularniejsze kompasy morskie Ritchie Navigation. Poszczególne modele mają różne rozmiary, a także sposoby montażu, co pozwala na idealny dobór produktu do swojej jednostki pływającej.

Producent oprócz oczywistych produktów takich jak kompas na jacht czy kompas do łodzi rybackich, oferuje także kompasy kajakowe czy kompasy do statków komercyjnych.

Niezależnie od tego, jaki model jest Twoim celem, możesz być pewny jednego – z kompasem Richtie Navigation zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu bez polegania na zawodnej energii elektrycznej.

Kompasy morskie stworzone do trudnych warunków

Kompasy jachtowe Ritchie Navigation zapewniają doskonałą widoczność w każdych napotkanych warunkach. Ich praktyczne okrągłe tarcze niemal zawsze umożliwiają bezproblemowy odczyt kierunków.

Z pewnością coś, co wyróżnia każdy kompas Ritchie Navigation od konkurencyjnych produktów, to najwyższa jakość. Nie jest to wcale marketingowy slogan, lecz szczera prawda, gdyż ten producent niejednokrotnie nominowany był jako najlepszy światowy producent kompasów morskich. Ten tytuł jest w pełni zasłużony, gdyż budowa produktów – od ogółu do szczegółu – świadczy o tym, że kompas Ritchie Navigation tworzą ludzie, którzy „znają się na rzeczy".

Kompasy z najwyższej jakości komponentów

Żeglarskie kompasy Ritchie Navigation są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Ich oś obrotowa stworzona jest ze wzmocnionej stali, a mechanizm ze szlachetnego szafiru. Obudowa produktu to bardzo wytrzymały polimer, który jest odporny na wszelkie wstrząsy czy uderzenia.

Producent tworząc swoje produkty nie zapomniał o trudnych warunkach na wodzie, właśnie dlatego wszystkie kompasy morskie Ritchie są zaprojektowane tak, żeby działały idealnie „bez dna", które może być zaburzone z powodu kołysania lub przechyłu jachtu bądź łodzi.

Specjalna kopuła powiększa wskazówki, a jej okrągły kształt pozwala na odczyt kierunków z niemal każdego punktu. Co więcej, wszystkie kompasy morskie Ritchie Navigation mają zielone oświetlenie nocne, które bez problemu pozwolą Ci na odczyt w nocnych warunkach. A co w zbyt słoneczne dni? W takich przypadkach pomoże Ci ruchoma ochrona przeciwsłoneczna kompasu.

Wybierz swoje bezpieczeństwo na morzu

Bezsprzecznie uważamy, ze kompasy żeglarskie Ritchie Navigation zapewniają najwyższą jakość bezpieczeństwa podczas żeglugi, dlatego nasz sklep oferuje wyłącznie kompasy tego producenta. Jesteśmy przekonani, że jeśli wciąż w koszyku nie ma Twojego nowego kompasu Ritchie, to oznacza tylko jedno – nie wiesz, jaki model jest odpowiedni do Twojej jednostki pływającej.

Na szczęście trafiłeś na dobrą stronę. Nasz sklep internetowy to nie tylko najwyższej jakości produkty na łodzie, lecz także prawdziwi profesjonaliści. Znamy dobrze każdy produkt, który mamy na stanie, dlatego pomożemy Ci wybrać ten najlepszy.

Kompasy morskie to nie jedyny produkt, który mamy w naszej ofercie, gdyż oferujemy kompleksowy osprzęt żeglarski i jachtowy. W naszych nowościach znajdziesz świeże nowinki ze świata żeglugi, a w promocjach oferujemy prawdziwe perełki dla każdego, kto lubi oszczędzać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl