Zachowanie odpowiedniej higieny i komfortu w czasie rejsu będzie z pewnością dużo prostsze dzięki dostępnym w naszej ofercie jachtowym toaletom elektrycznym. Czy jest to niezbędne wyposażenie? Osoby pływające głównie śródlądowo zapewne zaprzeczą. Jeśli jednak chcesz żeglować trasami morskimi, zakup odpowiedniego urządzenia powinien znajdować się na szczycie Twojej listy!

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór toalet sterowanych elektronicznie – mowa o urządzeniach, które w sposób automatyczny obsługują pompę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ proces rozdrabniania, spłukiwania i następnie usuwania odpadów zachodzi samoczynnie (w przypadku ręcznych toalet to Ty musisz pilnować opróżniania zbiornika).

Toalety elektryczne

Toalety jachtowe - Toaleta jachtowa elektryczna

Charakterystyka elektrycznej toalety na łodzi

Elektryczna toaleta montowana na łodzi jest wyposażona w moduł rozdrabniający, czyli macerator. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które charakteryzują się wyjątkowo skutecznym rozdrabnianiem odpadów przy jednoczesnym oszczędnym poborze energii – dzięki systemowi MasterFlush. Oznacza to, że sprzedawane przez nas toalety są cichsze i wydajniejsze niż modele starszego typu.

Urządzenia sanitarne na jednostkach pływających muszą spełniać swoją rolę w taki sposób, by nie uprzykrzać codziennego życia mieszkańcom. W nowoczesnych toaletach elektrycznych zastosowano rozdrabniacze z nożami ze stali nierdzewnej, które doprowadzają stałe zanieczyszczenia do formy płynnej, a także funkcję spłukiwania wodą pobieraną z otoczenia. Dzięki takim udogodnieniom i rozwiązaniom technologicznym toalety nie generują przykrego zapachu, są wygodne w użyciu oraz higieniczne. Silnik pompy jest cichy, a jej praca nie staje się w żadnym stopniu uciążliwa.

Oferta sprzedaży

W ofercie naszego sklepu internetowego z elektroniką i elektryką jachtową dostępnych jest kilka różnych modeli elektrycznych toalet marki Dometic. Wszystkie warianty odpowiadają obowiązującymi wymaganiom sanitarnym i są polecane przez użytkowników jako niezawodne i przystępne cenowo.

Oferowane przez nas toalety są odpowiednio profilowane, dzięki czemu zajmują minimalną ilość miejsca pod pokładem, zapewniając nadal dużą wygodę użytkownikowi.

Modele z serii MasterFlush 7000 sprawdzą się na niewielkich łodziach dzięki obracanej podstawie (360 stopni). Ułatwia to montaż nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Na większych jachtach można z kolei wykorzystać toalety elektryczne typu MF 8165, które wyposażone są w zdalną, zewnętrzną pompę wody morskiej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferowanego przez nas sprzętu czy też problemów związanych z wyborem odpowiedniego wariantu, zachęcamy do skontaktowania się z naszym doradcą w dogodny dla Ciebie sposób!

Nasze tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl