elektrykajachtowa.pl

Planujesz dłuższy rejs? A może chcesz mieć zawsze schłodzone napoje na pokładzie? Lodówka jachtowa to podstawowe wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć na Twojej łodzi. W naszej ofercie dostępne są bardzo wydajne i uniwersalne, przenośne lodówki zasilane elektrycznie. Klientom oferujemy wysokiej klasy sprzęt, który jest kompatybilny z większością typowych instalacji elektrycznych stosowanych na jachtach czy innych jednostkach pływających.

Lodówki

Zestaw do budowy lodówki CU-55 + VD-07 Zestaw do budowy lodówki CU-55 + VD-07
Producent: Dometic
Cena:

3 694,61 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw do budowy lodówki CU-55 + VD-01 Zestaw do budowy lodówki CU-55 + VD-01
Producent: Dometic
Cena:

3 694,61 zł

szt.
zobacz więcej

Lodówki jachtowe - Lodówka Domitec jachtowa

W sprzedaży dostępne są jachtowe lodówki Dometic. Do najczęściej wybieranych urządzeń należą w takim przypadku modele kompresorowe, które są w stanie zapewnić odpowiednio niską temperaturę w praktycznie wszystkich warunkach pogodowych. Producent oferuje ponadto urządzenia termoelektryczne oraz absorpcyjne.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych Klientów staramy się dostarczać przenośne lodówki o różnych pojemnościach, żebyś mógł wybrać wielkość odpowiadającą ilości osób przebywających na pokładzie czy też zasobom żywności i napojów, które mają być odpowiednio przechowywane podczas dłuższego rejsu łodzią.

Lodówki turystyczne do camperów

Chociaż nasza oferta sprzedażowa opiera się w największym stopniu na urządzeniach i akcesoriach przeznaczonych do wyposażania jachtów, lodówki o charakterze turystycznym są także dostępne w wersji montowanej w pojazdach typu camper.

Podróżowanie na własną rękę, czy to łodzią, czy też samochodem, staje się coraz popularniejsze, a z pewnością daje podróżującym prawdziwą swobodę. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że odpowiednio zaplanowana trasa i postoje mogą w konsekwencji okazać się wycieczką korzystniejszą finansowo. Duże znaczenie ma przy tym wówczas możliwość samodzielnego organizowania posiłków. A o te zadbać możesz właśnie dzięki naszym przenośnym lodówkom camperowym.

Lodówka przeznaczona do użytku w pojazdach kempingowych musi być przystosowana do zasilania dostępnego w danym samochodzie. Takie urządzenia chłodzące mogą korzystać z różnych źródeł prądu – dostępne są nawet modele, które bez obaw podłączyć można do gniazdka zapalniczki (12 V).

Podobnie, jak w przypadku lodówek na łodzie, także te przystosowane do użytku w camperach produkowane są w różnych wielkościach. W zależności od tego, ile miejsca dasz radę przeznaczyć na jej podłączenie, możesz zdecydować się na urządzenie o pojemności od kilku do aż kilkudziesięciu litrów. Oczywiście im większy model wybierzesz, tym więcej będziesz w stanie w nim przechować. Jednak również mniejsze warianty są niezwykle przydatne – musisz jedynie nieco częściej uzupełniać ich zawartość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl