elektrykajachtowa.pl
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Napędy POD Drive

Napędy eProlusion POD Drive typu S zajmują niewiele miejsca i zmniejszają hałas na pokładzie. Jest to innowacyjna opcja dla silników zaburtowych, która może spełnić wymagania od osób przygotowujących się do podróży po morzach i rozbratach do 10 KM.

ePropulsion POD Drive typ S to bezszelestne i wygodne źródło napędu do łodzi żaglowych i jednostek pływających. Zaoszczędź miejsce na swojej jednostce, optymalizując przestrzeń kabiny. Silniki kapsułowe ePropulsion są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o napędy żaglowe do 10 KM, a nowa opcja może być lepsza niż silnik zaburtowy.

W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje napędów Pod Drive Zarówno w wersji 1.0, który jest wielofunkcyjnym napędem przeznaczonym dla małych łodzi o masie maksymalnej do 1,5 tony (jest niewielki i zajmuje mało miejsca, a jednocześnie oferuje dużą wydajność), jak i POD Drive 3.0 i 6.0 Evo, które posiadają wszystkie funkcje Navy 3.0 i 6.0, w tym możliwość redukcji poziomu dźwięku, obsługę bezawaryjną i zaawansowane systemy zarządzania bateriami. Z silnikami napędowymi ePropulsion można wytwarzać prąd elektryczny za pomocą wiatru i wody. Sam hydrogenerator jest również wbudowany, co czyni je jeszcze bardziej przydatnymi.

POD Drive (typ S)

POD Drive 1.0 EVO POD Drive 1.0 EVO
Producent: EPROPULSION
Cena:

5 516,75 zł

Cena (EUR): 1 209,81 €

szt.
zobacz więcej
Pod Drive 3.0 Evo, Epropulsion Pod Drive 3.0 Evo, Epropulsion
Producent: EPROPULSION
Cena:

11 912,83 zł

Cena (EUR): 2 612,46 €

szt.
zobacz więcej
Pod Drive 6.0 Evo, Epropulsion Pod Drive 6.0 Evo, Epropulsion
Producent: EPROPULSION
Cena:

14 343,42 zł

Cena (EUR): 3 145,49 €

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl