Napędy POD Drive

Napędy eProlusion POD Drive typu S zajmują niewiele miejsca i zmniejszają hałas na pokładzie. Jest to innowacyjna opcja dla silników zaburtowych, która może spełnić wymagania od osób przygotowujących się do podróży po morzach i rozbratach do 10 KM.

ePropulsion POD Drive typ S to bezszelestne i wygodne źródło napędu do łodzi żaglowych i jednostek pływających. Zaoszczędź miejsce na swojej jednostce, optymalizując przestrzeń kabiny. Silniki kapsułowe ePropulsion są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o napędy żaglowe do 10 KM, a nowa opcja może być lepsza niż silnik zaburtowy.

W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje napędów Pod Drive Zarówno w wersji 1.0, który jest wielofunkcyjnym napędem przeznaczonym dla małych łodzi o masie maksymalnej do 1,5 tony (jest niewielki i zajmuje mało miejsca, a jednocześnie oferuje dużą wydajność), jak i POD Drive 3.0 i 6.0 Evo, które posiadają wszystkie funkcje Navy 3.0 i 6.0, w tym możliwość redukcji poziomu dźwięku, obsługę bezawaryjną i zaawansowane systemy zarządzania bateriami. Z silnikami napędowymi ePropulsion można wytwarzać prąd elektryczny za pomocą wiatru i wody. Sam hydrogenerator jest również wbudowany, co czyni je jeszcze bardziej przydatnymi.

silnik elektryczny do łodzi jachtu

POD Drive 1.0 EVO POD Drive 1.0 EVO
Producent: EPROPULSION
Cena: 5 685,29 zł (1 210,90 €)
szt.
zobacz więcej
Pod Drive 3.0 Evo, Epropulsion Pod Drive 3.0 Evo, Epropulsion
Producent: EPROPULSION
Cena: 12 276,84 zł (2 614,82 €)
szt.
zobacz więcej
Pod Drive 6.0 Evo, Epropulsion Pod Drive 6.0 Evo, Epropulsion
Producent: EPROPULSION
Cena: 14 781,67 zł (3 148,32 €)
szt.
zobacz więcej
Nasze tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl